Rulett (professionaalne)

Rulett (professionaalne)


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3 (640x480, 1024x768)
Mängijatele tagastatava raha protsent 97,3%
Minimaalne panus 0,10 € (madala piiranguga versioon)
Maksimaalne panus 75 000 € (VIP-versioon)
Mängu sihtrühm Edasijõudnud mängijad
Mängu funktsioonid Eripanuste paneel, kuumad ja külmad numbrid, dünaamiline billboard, racetrack, automaatne mäng

See Net Entertainmenti Euroopa (prantsuse) reeglitega professionaalne mäng on arvatavasti siiani enim mängitud veebirulett. Kasiinod pakuvad selle mängu nelja erinevat versiooni alates madala piiranguga väikestest panustest ja piirangutest uutele mängijatele kuni kõrgete panustega mängijate VIP-versioonini.

Mängugraafika on NetEnti toodetele tüüpiline ja tuttav eelmistest ruletimängudest, kus laud meenutab risti ja rulettiratas asub kuva ülaservas. Mängupaneel, mida kutsutakse teadetetahvliks (billboard), kuvab teavet kahes režiimis, sõltuvalt mängufaasist – pakkumisrežiim ja tulemuste režiim. Ruletilaua ülaosa sisaldab numbritega racetrack'i, kus numbrid on sorditud vastavalt Euroopa ruletirattale. Mängijad saavad teha vähem populaarseid panuseid (nt kõrvuti asetsevad numbrid).

Kuna see on ruleti laiendatud versioon, sisaldab see ka eripanuste loendiga paneeli, mis loomulikult sisaldab kuumi ja külmi numbreid. Kui mängijad liiguvad kursoriga üle eripanuste, näevad nad iga panuse juurde kuuluvat numbrikombinatsiooni. Mängu juhtelemendid on intuitiivsed ja kuigi mäng on mõeldud just kogenud mängijatele, on ka algajad suutelised seda mängima.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun