Premium European Roulette

Premium European Roulette


Grisio VIP Clubi hinnang Playtech
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent 97,3%
Sihtgrupp Uued ning samuti ka kogenud mängijad
Mängu funktsioonid Spetsiaalsete panuste, racetracki, mängustatistika, lemmikpanustega paneel

Nõustume kõik kindlasti sellega, et klassikaliste mängude reeglitel, mis kindlasti sisaldavad ka ruletti, pole eriti palju võimalusi nende muutmiseks veel ahvatlevamaks või mitmekesisemaks. Seega püüavad mängude arendajad eristada oma tooteid visuaalide ja mängulaua üldise disaini kaudu. Ja Playtech pole selles osas erand. Ettevõte teab hästi, mis on oluline. Kohe alguses soovime öelda, et Premium European Roulette’il on kõik õiged koostisosad, selleks, et huvituksite sellest mängust.

Tõelised kõrgtasemel visuaalid

Nagu me eespool kirjutasime, ei muutu Euroopa ruleti reeglid enne, kui midagi drastilist ei juhtu. Kui Playtech otsustas siiski kasutada „parimaid relvi“ oma arsenalis. Juba esmapilgul on selge, et sõna „Premium“ pealkirjas on teenitud. Mäng on täis erakordseid visuaale.

Graafikal on luksuslik elegants ning teile jääb mulje nagu oleksite esmaklassilises kõrge standardiga kasiinos ja kindlasti mitte täissuitsetatud baaris. Massiivsel laual on hõlbus navigeerida ja kõigi mänguelementide paigutus on intuitiivne. Samuti on oluline öelda, et laud on täielikult interaktiivne ja seega ei pea te panustele juurde pääsema mitmes menüüs ja alammenüüs mõttetult klõpsates. Klõpsake vaid selle žetooni väärtusel, mida soovite kasutada ja klõpsake seal, kus soovite panustada.

Ja ausalt öeldes jättis ka heli vägeva mulje. Autorid on kindlasti andnud oma parima, et teha see piisavalt kuuldavakas ning samas mängu mitte häirivaks. Siiski on üks väike kaebus ruleti keerutamise heli kohta, mis on üsna ebaloomulik. Kuid see on vaid väike detail. Muidu on heli tõeliselt meeldiv ja sobib hästi ning meile meeldis ka krupjee hääl, mida juhtub väga harva.

Laialdased konfigureerimisvõimalused mängus Premium European Roulette

Premium European Roulette’i tõenäoliselt parim omadus on sätete suur hulk, mis muudab mänguga veedetud aja võimalikult meeldivaks. Teile ei meeldi midagi? Pole probleemi, saate muuta kõike, mida soovite. Laua värvi, taustamuusikat, helitugevust. Saate isegi valida ruletikeerutuse suunda.

Ja mängu poolt pakutavad valikud tegid meid veel õnnelikumaks. Mugavus – seda sõna kasutaksime sellest ruletimängust eeldatu määratlemiseks. Mängus on tohutu hulk erinevaid sätteid, mis sisaldavadisegi detaile (nt laua vaade kaamerast). Teile ei meeldi standardne? Vaheta see ära.

Panustamise ajal on teil ka juurdepääs paljudele lihtsustustele ja täiustustele. Täielikult interaktiivne laud on vaid algus. Näiteks saate salvestada ka kuni nelja tüüpi lemmikpanust ja rakendada need ühe klõpsuga. Samuti saate hõlpsalt (ebavajalike klõpsudeta) asetada panuseid kõigile numbritele, mis sisaldavad arvu 3 (või ms tahes arvu alates 0 kuni 9) või näiteks kahekordistada oma panust. Enamgi veel, teil on ka juurdepääs hõlpsalt navigeeritavale mängustatistikale ja panuste täielikule ajaloole. Kui teile meeldib mängida numbrite ja koefitsentidega, siis tõenäoliselt te armastate seda, mida mängul on pakkuda.

Lõplik otsus

Playtechi Premium European Roulette on tõeliselt hästi disainitud toode. Kui teil kunagi tekib tahtmine ruletti mängida, siis te kindlasti ei tee viga selles lauas mängides. Keeruline on leida kaunimat ja läbipaistvamat mängu kui see.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun