Prantsuse rulett

Prantsuse rulett


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 16:9
Mängijatele tagastatava raha protsent 97,3%
Minimaalne panus 1 €
Maksimaalne panus 500 €
Mängu sihtrühm Uued ja edasijõudnud mängijad
Mängu funktsioonid Eripanuste paneel, kuumad ja külmad numbrid, dünaamiline billboard, racetrack, mängustatistika, lemmikpanused, automaatne mäng

Prantsuse ruletil on omad võlud. Seda peetakse maailma vanimaks ruletiliigiks, ometi tundub see veel tänapäevalgi mõnes mõttes unikaalne. Võib-olla on põhjuseks mängus kasutatavad prantsusekeelsed sõnad või selle ameerikapärase vastega võrreldes soodsamad mängureeglid (ameerika ruletis on üks null rohkem) – keegi ei tea täpselt. Proovige seda ise mängida ja saate aru, milles see võlu peitub.

NetEnti uus prantsuse rulett paistab silma hea graafika ja dünaamiliste elementidega, mis muudavad elamuse veel lõbusamaks. Mängu elementide paigutus on tõestus läbimõeldud kujundusele, mis pakub mängijale mängu käigu kohta alati piisavalt teavet.

Seda toetavad käepärased tööriistad, mille NetEnti tegelased on mängu poetanud. Siinkohal väärib mainimist näiteks „kuumade“ ja „külmade“ numbrite funktsioon, mis annab ülevaate eelmistes ringides loositud/loosimata numbritest. Ka Favourite Bets on üks nutikas funktsioon. Sellega saate valida oma lemmikpanused, ilma et peaksite seda igas mängus uuesti tegema. Statistiliste näitajate väljatöötamine on üldiselt väga heal tasemel ja mängijatele kahtlemata suureks rõõmuks.

Lisaks on ruletipanuste standardvalikut täiendatud nn ringrajapanustega. See on kindlasti meeltmööda ebatraditsiooniliste mänguviiside pooldajatele. Samas peaks oma eelarve suhtes olema valvas, sest ringrada võib selles mõttes olla halastamatu.

Kuid moodsa tehnoloogia all peitub põhimõtteliselt vana hea rulett oma heade ja halbade külgedega. Kõik ruletisõbrad naudivad kahtlemata ka seda mängu ja kõik, kellele rulett ei meeldi, lihtsalt ei mängi seda.

Kuigi tegu on väga hea mänguga, ei pruugi selle ülesehitus sobida konservatiivsematele mängijatele. Samas kõik, kellele on meeltmööda klassikaliste ja uute elementide kombinatsioon ning statistikatööriistad, jäävad kahtlemata rahule.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun