Multi Wheel Roulette

Multi Wheel Roulette


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent 96 - 97%
Mängu sihtrühm Kesktaseme ja kogenud mängijad
Mängu funktsioonid Max 8 ruletiratast, laua paigutuse muutmine, eripanused, racetrack, mängustatistika, automaatne mäng

Vaatamata sellele, et rulett on kõige konservatiivsem mängutüüp on uuendused endiselt tervitatavad. Ühte moodust ruletimängu värskendada tutvustas Microgaming oma online Multi Wheel Roulette.

Uus, kiirem ja palju meelelahutuslikum mäng

Põhimõtteliselt on tegu klassikalise ruletiga, millel on Euroopa ruletimängu reeglid. Erinevus seisneb selles, et erinevalt teistest sarnastest mängudest teete panuseid 8 ruletirattal korraga. Selleks, et uskuda, kuivõrd selline lihtne muudatus klassikalise mängu dünaamikat suurendab ja võite mitmekordistab, tuleb teil seda ise proovida.

See, kuidas te mängu mängite on täielikult teie enda teha. Te ei pea samaaegselt 8 rattal korraga mängima. Saate valida mistahes arvu aktiivseid rattaid. Aktiveerimiseks lihtsalt klikkige ruletirattal.

Imelise graafikaga ruletimäng

Microgaming on kogenud arendaja, seetõttu ei pööra ettevõte kunagi kogu oma tähelepanu vaid ühele mänguosale, näiteks rataste arvule. On teada tuntud tõde, et kogenud mängude arendajad arvestavad nii graafika, kui ka mänguvõimalustega.

Visuaalsed aspektid on tõesti hästi teostatud, kurta pole millegi üle. Graafika on väga meeldiv, ilma ühegi liigse animatsioonita. Hindame seda, et Microgaming on detailidele suurt rõhku pannu., Näiteks, kui keerutatate kõikki rattaid samaaegselt, pole palli rotatsioon kunagi sama. See on väike detail, kuid muudab mängu palju nauditavamaks. Helide lahendused on samuti hästi teostatud, need pealetükkivad ega korduvad ja loovad positiivse mänguatmosfääri.

Mänguvõimalused on nauditavad. Kui olete sagedane mängija, leiate siit kõik, mida soovite. Mäng pakub mitmeid seadistuste võimalusi, mis võimaldab mängu kohandada nii nagu ise soovite (näiteks saate valida mängulaua värv), loomulikult on saadaval ka spetsiaalsed panustamisvalikud, seda populaarse “racetrack`i” kaudu. Mäng poleks täielik ilma traditsiooniliselt hästi disainitud statistikata. Kui kasutate ruletisüsteemi, on teil olemas kõik vajalikud andmed, et oma strateegiast maksimumi võtta.

Proovige Multi Wheel Roulette tasuta

Üldiselt soovitame Multi Wheel Ruletti kogenumatele mängijatele, kes mängu hästi tunnevad. Suurem ruletirataste arv tähendab loomulikult ka suuremat riski, sellepärast on äärmiselt oluline, et te oma finantsolukorra tasakaalus hoiaksite. Algajad, kellel on huvi, võiksid esmalt Multi Wheel Ruletti tasuta proovida. See annab teile võimaluse mäng selgeks õppida ja vältida ebavajalikke riske. Kui ennast juba mugavamalt tunnete, võite proovida reaalse raha eest mängida. Soovime teile palju edu.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun