European Roulette

European Roulette


Grisio VIP Clubi hinnang Red Tiger
Mängige mängu European Roulette kasiinos OlyBet päris raha eest.
Mängige ja võitke

Red Tiger keskendub peamiselt online slotimasinate arendamisele, kuid neil on valikus ka mõned ruleti- ja kaardimängud. Pärast Red Tigeri slottide arvustusi tundsime huvi, kuidas Red Tiger ruletiga hakkama sai. Kuna hea online ruletimängu loomine ei ole nii lihtne ülesanne. Veendumaks, et nad sain mängimisväärse teose loomisega hakkama, proovisime nende European Roulette’i.

Euroopa rulett, mis keerleb õiges suunas

Nimi poleks saanud olla suurem klišee, kuid see ei heidutanud meid. Uudishimu ei jätnud meid maha. Red Tiger sai oma tööga väga hästi hakkama. Niipea kui mängu sisse lülitasime, olime rahul, et kõik on ühel ekraanil. Hindasime seda, et autorid üritasid kõike kokku suruda, et ei peaks populaarseid valikuid läbi klõpsama. Red Tigeril õnnestus ratas, mänguväli ja üsna suur racetrack ühele ekraanile panna. Selleks, et kõik ühele ekraanile mahuks, tegid nad ruletiratta veidi väiksemaks. See ei tekita selgusega probleeme.

Väike muudatus võrreldes traditsiooniga on see, et menüü koos hetke panuse, saldo ja võiduga on ekraani ülemises osas. Sellega harjumine ei võtnud kaua aega. Juhtnupud on paigutatud alla ning meile väga meeldis nende lihtne disain. Red Tigeri European Roulette ei ürita teeselda, et on megakeeruline ruletirakendus. Otse vastupidi, autorid üritasid teha selle võimalikult lihtsaks. Neil õnnestus seda teha ilma lõbust järeleandmisi tegemata, mille peale tõstame oma kujutletavat kaabut.

Euroopa nimi, Euroopa reeglid

Reeglite puhul ütleb European Roulette’i nimi palju sellest, millise ruletiversiooniga tegemist on (vaata erinevate ruletiversioonide erinevusi). Rattal on üks 0 ja 37 numbrit. Individuaalsete keeleversioonide puhul üllatasid meid mängulaual tõlgitud sildid. Ühest küljest tervitame seda. Aga väljakujunenud väljendite tõlkimisega (näiteks racetrackil termin ORPHELINS) pole me ausalt öeldes terve mängu jooksul ära harjunud. Me ei pea seda veaks, kuid kindlasti ebaharilikuks. Vähem kogenenud mängijad ei pane seda pahaks.

Kirjutasime varem, et see on lihtne mäng, kuid sellest hoolimata on statistika olemas. Need pole nii keerukad kui teistes ruletirakendustes. Kuid need täidavad oma eesmärki hästi ning kui tõenäosus- ja matemaatilisele statistikale järele anda, aitavad need teid mängimisel kindlasti.

Mängige European Roulette mängu kasiinos

Red Tiger ei teinud endale kindlasti European Roulette mänguga häbi. Professionaalid eelistavad tõenäoliselt konkurentidelt keerukamaid mänge, kuid kui olete algaja, on teil kindlasti lõbus. Soovitame European Roulette’i eelkõige algajatele. Näete ise, et lihtsus = lõbu. Saate seda mängu ja praktiliselt kõiki teisi ruletimänge veebis tasuta proovida ja nii kaua kui soovite.

Ettevõtte Red Tiger kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun