Euroopa rulett

Euroopa rulett


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Tasuta veebimäng Euroopa rulett
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval.
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent 97,3%
Minimaalne panus 1 €
Maksimaalne panus 500 €
Mängu sihtrühm Uued ja edasijõudnud mängijad
Mängu funktsioonid Eripanuste paneel, kuumad ja külmad numbrid, dünaamiline billboard, racetrack, mängustatistika, lemmikpanused, automaatne mäng

Esmapilgul on Net Entertainmenti Euroopa rulett väga hea mäng. Selle hõlpsalt kasutatavate juhtelementidega intuitiivne disain, häälteatised kogu mängu jooksul ning mäng ise on maailmaklassist.

Mängijad saavad žetoone asetada sama hõlpsalt, nagu nad istuksid tõelise ruletilaua taga kasiinos. Samuti saavad nad oma panuseid liigutada ja muuta. Kasulikud teated, mis kuvatakse panustest kursoriga üle liikudes, aitavad mängijal hõlpsamini otsuseid teha. Seega saab mängija interaktiivset teavet panuste, potentsiaalsete võitude ning samuti ka pakkumise või laua piirangute kohta. Paremas ülanurgas asuv mänguteabega paneel muutub dünaamiliselt vastavalt käimasolevale mängufaasile. Mängija saab vaadata võidunumbrite loendit ning ka eelmise 500 ruletiringi kuumi ja külmi numbreid. Kui teile meeldib teha panuseid ruletirattal kõrvuti asuvatele taskutele, saate panused teha siis, kui avate paneeli „racetrack”.

Mängustatistika paneeli idee on lihtne, kuid samas annab see mängule palju juurde. Ruletistatistika kuvatakse hea graafikaga ja mängija saab sel paneelil teha isegi täiendavaid panuseid.

Mäng sisaldab ka lemmikpanuseid. Pärast žetoonide asetamist lauale avab mängija menüü „Lemmikpanused” ja asetab need valitud nime alla. Oma lemmikpanuste kombinatsiooni saavad nad kasutada hiljem igal ajal ning jaotada žetoonid automaatselt kogu laual.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun