Premium Roulette Pro

Premium Roulette Pro


Grisio VIP Clubi hinnang Playtech
Tasuta veebimäng Premium Roulette Pro
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval.
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent 97,3%
Sihtgrupp peamiselt algajad
Mängu funktsioonid Eripanuste, mängustatistika ja lemmikpanuste paneel

Mänguseeria Premium

Playtechi mängude seeria Premium Roulette on ruletimängude lati väga kõrgele tõstnud. Kui olete mõnda selle seeria mängu (nt European Premium Roulette) juba mänginud, teate kindlasti, et vähemalt pakutavate ruletimänguvõimaluste poolest on tegu nüüdisaegsete toodetega.

Uus veebimäng Premium Roulette Pro vastab kõrgetasemelise tootena samuti täielikult seeria eelmiste mängude poolt üleskruvitud ootustele. Sellel mängul on olemas kõik Premium-seeria mängude hüved ja eelised. Nüüdisaegne graafika, tipptasemel heli ja suur hulk sätteid, mille abil mäng nauditavamaks ja meeldivamaks muuta. Vaadake kindlasti ka meie ülevaadet mängust Premium European Roulette, milles käsitlesime Premium-seeria eeliseid ja funktsioone põhjalikult.

Mängu Premium Roulette Pro eristab eespool mainitust ainult pakutavate mänguvõimaluste hulk. Ja kui teile meeldib rohkem klassikaline rulett, pole muretsemiseks samuti põhjust, sest kõik põhiline on olemas. Ainsad võimalused, millest võib puudust tunda, on Racetrack ja kõigile teatud numbrit sisaldavatele arvudele panustamine. Mängus on olemas kõik muud võimalused, mida tipptasemel ruletimängult oodata. Seetõttu pakub mäng teile kõike soovitut, v.a ehk juhul, kui soovite kindlasti just eespool mainitud kahe mänguvõimalusega mängida. Kui aga soovite just neid võimalusi oma mängus näha, võite neid hõlpsasti European roulette’is kasutada.

Mängu Premium Roulette Pro hinnang

Soovitame mängu Premium Roulette Pro vähenõudlikele mängijatele ja algajatele. See ei paku liiga palju panustamisvõimalusi ja selles puudub segadust tekitav racetrack. Siiski pakuvad selle klassikalised mänguvõimalused ja tipptasemel graafika ohtralt meelelahutust. Kindlasti proovimist väärt.

Ettevõtte Playtech kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun