Betsafe

Betsafe Casino on täis põnevaid, tipptasemel veebimänge. Nende silmapaistev tugi pakub klientidele esmaklassilist teenust.

Kasiinomängud kasiinos: Net Entertainment, Microgaming, Play'n GO, NYX,
Saadaval järgmistes keeltes:
Rulett kasiinoslive: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus: 100 EUR
Litsents: Euroopa litsents
Registreeruge ja nautige suurepärast mängu

Praegused tervitusboonused

Läti Betsafe pakub teile alustamiseks kolme suurepärast valikut. 50% rahast tagasi, kui kaotus on kuni 100 eurot, 50% lisaraha, kui võidud on kuni 100 eurot või 2,5% rahast tagasi mis tahes 100-eurose käibe korral.

Kasiino Betsafe arvustus

Betsafe - formerly Triobet

Enne omandamist keskendus Triobet Balti riikide ja Venemaa Föderatsiooni turgudele. Ettevõte oli nendes riikides väga populaarne. Nüüd tegutseb Triobet Betsafe brändi all ja eesti litsentsiga, mille on välja andnud Eesti Maksu- ja Tolliamet. Rahvusvahelise Betsson Groupi osaks saamisest alates on see veelgi enam laienenud ja täiustanud teenuste kvaliteeti. Triobetist leiate iga tüüpi veebiruletimänge, mida pakuvad juhtivad mängude pakkujad Net Entertainment ja Microgaming. Need, kes eelistavad reaalajakasiinot, saavad nautida ruletti reaalajas krupjeega. Spordifanaatikud saavad nautida ennustusi, sh mobiiltelefoniga tehtavad ennustusi. Uuena pakutakse valitud mängude reaalajas teleülekandeid.

Kasiino Betsafe uudised ja kampaaniad

  • Triobet kuulub nüüd Betsafe Balticsi alla

    Triobet kuulub nüüd Betsafe Balticsi alla

    2017-03-11 10:08:54

    Kui olete Triobeti kasiinos ruletti mänginud, olete kindlasti märganud, et selle logo on hiljuti muutunud. TRIOBETI nime all on nüüd uus tähis „powered by Betsafe”. Kas tahate teada, mida see tähendab? Triobetti on alati iseloomustanud eestlaslik võitjamentaliteet. Tänu sellele on ettevõte jõudnud niivõrd kaugele ning saanud ülemaailmse ja eduka Betsafe’i brändi osaks. Selle tulemusena pakutakse ruleti- ja kasiinomängijatele mitmesuguseid lisaeeliseid, uusi mänge ja isegi paremaid boonuseid. Kõik see leiab aset lähitulevikus.

    Registreerugeja nautige suurepärast mängu

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun