Reely roulette

Reely roulette


Grisio VIP Clubi hinnang Leander Games
Tasuta veebimäng Reely roulette
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval.
Mängu tüüp videomänguautomaadi mäng
Kuvasuhe 4:3
Kettatüüp
Kettad 5 ketast, 3 rida, 30 panuseliini
Mängijatele tagastatava raha protsent 95,5%
0,01€
Max panus 10€
Peavõit 10000€
Mängu funktsioonid Wild Symbol, Scatter Symbol, Bonus game, Autoplay

Ruleti ja mänguautomaadi kombinatsioon? See võib tunduda hullu ideena, kuid Leander Games proovis just need kaks ühendada. Tulemus on üllatavalt hea. Reely roulette on suurepärane kombinatsioon kahest iseseisvast mängutüübist. Esmapilgul tundub tegemist olevat tavalise, ilma mingisuguste erielementideta viiekettalise mänguautomaadiga.

Retrostiilis graafika näeb välja hea ja meeldiv. Kogu mängu ekraani stiil meenutab kolme- ja neljakümnendaid aastaid. Kuid üleliigseid graafilisi elemente pole mõtet oodata. Ruleti stiil ei anna just palju võimalusi väljapaistva graafika loomiseks. Retrohõngule loob ka muusika, mis kahjuks lühikese aja järel kordub. Kuigi muusika on üsna meeldiv, tekib ilmselt varsti soov see välja lülitada.

Reeglid on lihtsad. Valige mängimiseks soovitav ridade arv, tehke panus ning keerutage kettaid. Ekraani paremal pool on silmatorkamatu nupp (SPIN YOUR ROULETTE). Ühe vajutusega muutub mäng täiesti.

Üksnes klassikalise mänguautomaadi asemel mängite nüüd ka ruletti (täpsemalt öeldes mängite neid samaaegselt). Iga kord, kui nüüd kettaid keerutate, saate teha nii mänguautomaadi panuseid kui ka klassikalisi ruletipanuseid.

Kuuli liikumist asendab viienda ketta keskmise rea väli. Selle väärtus näitab alati n-ö kuuli peatumise välja väärtust. Ruletipanuste tegemiseks kasutatakse alati võidurea hetkepanust. See võimaldab võite lihtsalt kordistada.

Võite võita veelgi rohkem raha, kui saate kolmandal, neljandal ja viiendal real üheaegselt boonussümbolid. Sellisel juhul alustatakse boonusmängu (mitme kettaga ruletti). Alguses saate valida žetooni ning võite võita kolm, neli või viis ruletikeerutust. Pärast seda asetate kokku 12 žetooni klassikalisele ruletilauale ning keerutate ruletiratast. Iga keerutus võib tuua eraldi võidu, seega võite saada väga häid boonuseid.

Kokkuvõttes võib öelda, et Reely roulette on hea mänguautomaat. See tagab suurepärase mängukogemuse pikaks ajaks ega muutu igavaks (v.a oma korduva muusika seisukohast). Sellega on lõbus mängida ning õige strateegia valimisel on arvukad võidud tagatud. Soovime teile edu.

Ettevõtte Leander Games kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun