Löökkuulirulett

Löökkuulirulett


Grisio VIP Clubi hinnang NYX
Tasuta veebimäng Löökkuulirulett
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval.
Mängu tüüp Saalis olev mänguautomaat; mänguautomaadi ja ruleti kombinatsioon
Kuvasuhe 4:3
Minimaalne panus 0,10 €
Maksimaalne panus 1000 €
Mängu funktsioonid Boonusmäng – funktsioon „gamble”

Pole just palju mänguautomaate, kuhu on koondatud mitut liiki mänge. On küll olemas erandid , kuid need jäävad lihtsalt eranditeks. Seepärast hindamegi Ash Gamingu julgust panustada sellisele mitut mängu ühendavale automaadile. Vaatame seda lähemalt!

Vaevalt et rulett tutvustamist vajab. Nii paljud mängijad on selle keerleva ratta kütkesse jäänud ja arvatavasti pole olemas ühtegi sellest populaarsemat mängu. Ent isegi ruletiratta keerutused võivad ajapikku väsitavaks ja tüütuks muutuda, seega on oluline mängu uuendada. Üks uuendamisvõimalus on ühendada rulett teise armastatud mängu – löökkuulimänguga.

Ideena on see iseenesest hea. Miks piirduda üksnes ratta keerutamisega, kui on nii palju lisavõimalusi? Kuid paraku on idee teostus üsna kohmakas.

Vaatame lähemalt mängu audiovisuaalset külge. Või siis pigem visuaalset külge. Heli selles mängus eriti pole. Taustmuusika on olematu, nii et mängimist saadavad üksnes kuulikese helid. Nende kirjeldamiseks võite kujutleda tundidepikkust seismist karusselli kõrval. Peagi muutuvad helid väsitavaks ja parem on mängida ilma helita ning kuulata enda valitud taustmuusikat.

Graafika on paremini välja kukkunud. Intuitiivse menüüga meeldiv ja moodne kasutajaliides muudab mängimise mugavaks. Kõik oluline paikneb ühel ekraanil ja, kui saab selgeks, et tegu on klassikalise Euroopa ruletiga, olete oma sõiduvees.

Valite summa ja panuse tüübi ning hakkate mängima. Kuid tavalise ketta ja kuulikese asemel on teil löökkuulimängu laud, mis on muidugi äärmiselt lihtsustatud. Teil pole vaja kuuli labade abil mängus hoida. Teie roll on üksnes jälgida. Te ei saa isegi kuuli teele saata. Paari mängu jooksul on see täitsa tore, kuid aja jooksul hakkab üha enam häirima. Selle põhjus on asjaolu, et kuul ei püsi kunagi kaua mängus ja teil jääb üle seda vaid silmadega saata. Loomulikult saab selle kõik ka menüüs välja lülitada – sel juhul teete lihtsalt panuse ja saate tulemuse. Kuid siis kaotab kogu mäng oma mõtte.

Boonusmäng on huvitav. See käib nii: kui panustades võidate, ei saa te võidusummat kohe kätte. Selle asemel saate summa mitmekordistada. Kuidas see käib? Jällegi löökkuulimängu abil. Kuid nüüd mängulaud muutub – sinna lisanduvad boonused – ja jälgite, kas kuul tabab mõnda boonusega sihtmärki. Kui see juhtub, muutub võidusumma kopsakamaks – isegi kuni kümme korda. Kui kuul ei taba ühtegi sihtmärki, siis kaotate võidusumma.

Ja ongi kõik. See kordub üha uuesti ja uuesti. Ei midagi enamat. Me kirjeldaksime seda igavavõitu mängu kulunud fraasiga: ei liha ega kala. Idee on kahtlemata suurepärane, kuid teostus ei jõua sellele järele. Nii võitegi näha, kuidas see, mis paberil suurepärane tundub, ei pruugi tegelikkuses hästi toimida. Kuid ikkagi oleme veendunud, et löökkuulirulett leiab oma fännid, kes sellest mängust rõõmu tunnevad. Saatku teid õnnejumalanna.

Ettevõtte NYX kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun