Expert Roulette

Expert Roulette


Grisio VIP Clubi hinnang IGT
Tasuta veebimäng Expert Roulette
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval.
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3
Mängu sihtrühm Uued ja edasijõudnud mängijad
Mängu funktsioonid kuumad ja külmad numbrid, racetrack, mängustatistika, lemmikpanused, automaatne mäng

Tänapäevaste kasiinomängude laias valikus leidub suurel hulgal ruletimänge. Aga juhul, kui soovite panna end proovile mängus, mille reegleid pole liigselt lihtsustatud ja mis pakuks erinevaid mänguvõimalusi nii algajatele kui ka asjatundjatele, tuleb selliseid mänge tikutulega otsida.

Expert Roulette sobib ühtviisi nii väikestele kui ka suurtele panustele mängimiseks

Ettevõtte IGT (International Game Technology) loodud Expert Roulette on ainus omataoline. Tänapäeval on tavaks mänge lihtsustada ja suunata konkreetsele sihtrühmale. Kuid IGT kasutab teistsugust lähenemist. Mängu Expert Roulette pakutakse „ohjamata” kujul; põhimõtteliselt on tegemist keeruka ruletisimulaatoriga. Suurtele panustele mängijad võivad rõõmustada selle üle, et pakkumiste vahemik on tõeliselt lai.

Graafika – eesmärgipärane visuaalkujundus

Kõik on esitatud meeldivas audioavisuaalses stiilis. Kuigi Expert Roulette võib esialgu tunduda visuaalselt üsna lihtne, on välimus petlik. Mängu graafika pole sugugi vilets. Kuid selle keskmes on tõeliselt oluline – see tähendab mäng ise.

Graafika on minimalistlik, kuid otstarbekohane. Ekraani vasakus servas asub ruletiratas ja nn ringrada. Paremas servas on ruumi pakkumiste ja žetoonide jaoks. Ekraani allservas paiknevad seaded, pakkumiste ajalugu (väga mahukas ja hõlpsalt kasutatav), automaatkeerutuse funktsioon ning teie praeguse saldo, võitude ja viimase pakkumise näit. Ekraani paremas allservas asuvad ka ruletimängu ja pakkumiste haldamise nupud.

Expert Roulette’i lisavõimalused

Mäng algab siis, kui soovite teha pakkumise. Expert Roulette pakub küllaga mänguvõimalusi. Panustada saab nii numbritele, värvidele kui ka kahele numbrile, samuti on mängija käsutuses spetsiaalpakkumised näiteks punasele või mustale draakonile (seda võimalust kohtab konkurentide juures väga harva) ja lisaks mitmesugused erifunktsioonid, mis on alati mänguväljal ja ruletilaual selgelt esitatud, et mängijad mõistaksid iga pakkumise tähendust.

Küllaga statistikat

Kindlasti tasub mainida ka hõlpsalt kasutatavat statistikajaotist. Ekraani paremas servas, otse mänguvälja kõrval kuvatakse viimased 20 võidunumbrit. Veelgi põhjalikumat teavet saab vaadata pärast ajaloonupu (History) vajutamist – statistikute jaoks tähendab see tõelist unelmate täitumist. Statistika kuvatakse ka graafiliselt, et saaksite kiiresti visuaalse ülevaate viimasest 250 võidunumbrist, protsendinäitajatest ning KUUMADEST ja KÜLMADEST numbritest.

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun