European Roulette GOLD

European Roulette GOLD


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming
Autor: Microgaming
Mängu tüüp: Kasiino lauamäng
Kuvasuhe: 4:3
Võidusuhe: 97,3%
Teise mängu omadused: Expert režiim – spetsiaalsed panused, racetrack, mängu statistika, lemmikpanused, automaatmäng

European Rulett GOLD on Microgamingu poolt arendatud mäng, mis koosneb kolmest tiitlist nagu European Blackjack Gold, Double Exposure Blackjack Gold, ja Baccarat Gold. See sari on kohandatud muljet avaldama ja sobima mängijatele, kes eelistavad väljapeetumaid online kasiino mänge.

Esimene kord, kui puutusime kokku European Roulette Gold mänguga tekkis meil tunne nagu istuksime live ruletilaua ümber. Detailne graafika ja visuaalid haarasid meid koheselt mängu, saime aru seal veedetud ajast alles paari tunni möödumisel.

Valmistatud neile, kes eelistavad Euroopa reegleid

Nagu juba nimi viitab on kasutusel Euroopa mängureeglid, mis tähendab, et rattal on 37 numbrit. Numbrid 0 kuni 26-ni. Võrreldes Ameerika versiooniga, mis sisaldab 00, on Euroopa versiooni võiduvõimalus kõrgem – 97.3%

Panuste tegemine on väga lihtne. Valige žetoon ja asetage see panuse ruudu sisse või väljapoole. Pinnalaotus on lihtne ja kergesti navigeeritav ja tagab suurepärase mänguvoo.

Panuseid saab teha nii Regular kui Expert režiimis. Esimesel juhul on tegu klassikaliste seadetega ning võimalused sisaldavad ka populaarset “racetrack” võimalust koos Les Voisins Du Zero, Tiers Du Cylindre a Les Orphelins (vaadake Termineid).

Ekspert režiim on suurepärane

Rohkem panustevõimalusi on saadaval Expert režiimis, seega kui soovite näiteks panustada Red Splits, Black Splits või Finales en Plein võimalustega on teil vaja lülituda Expert režiimi – see järel call bets (kutsuda panused) ja valida. Üks Europea Roulette GOLD unikaalne omadus on, et saate oma äranägemise järgi valida kuni 8 panustamisvõimaluse vahel. Klikkige Expert režiimile ja seejärel redigeeri asetust. Ilmub ekraan, kus saate oma žetoonidele ette valmistada laotuse. Selliseid laotusi saate salvestada korraga 8 tükki ja neid saab aktiveerida või nende vahel lülituda mistahes ajal. Lisaks meeldis meile reBet funktsiooni kaasamine, mida kasutasime üsna sageli.

Lisaks on arendajad näinud vaeva, et mängijad ei peaks iga keerutuse jaoks eraldi klikkima. Expert režiim võimaldab teil kasutada autoplay funktsiooni. Teie ise saate otsustada, kas mäng peatub pärast teatud valitud limiidi täitumist, Saate isegi kohandada intervalli individuaalsete keerutuste vahel.

Veelgi enam, kui teile meeldib statistika, on teil siin palju oodata. Ekraani ülemine parem ots sisaldab ülevaadet kuumadest ja külmadest numbritest. Lisaks on mängus režiimide vahel lülitamiseks kasutatava nupu kõrval % sümbol. Seda kasutatakse, et kuvada palju detailsemat statistikat mängu kohta – kogu mängu aeg, suuremad võidud ja protsendilised sisemiste ja välimiste panuste tulemused.

Euroopa Rulett GOLD – saadaval tasuta

Nüüd oleme teile andnud detailse kirjelduse European Roulette GOLD mängust, kuid teate sama hästi, kui meie, et alati on parem end ise proovile panna. Kuid kui plaanite kulutada ruletile raha soovitame kindlasti seda online ruletti. Kui teil rahaasjad praegu nii head pole saate proovida erinevaid ruletimänge tasuta.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun