Ameerika rulett

Ameerika rulett


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3 (optimeeritud – 640 x 480 ja 1024 x 768)
Mängijatele tagastatava raha protsent 94,74%
Minimaalne panus 1 €
Maksimaalne panus 500 €
Mängu sihtrühm Uued ja edasijõudnud mängijad, kes armastavad Ameerika ruleti versiooni
Mängu funktsioonid Kuumad ja külmad numbrid, dünaamiline billboard, racetrack, mängustatistika, lemmikpanused, automaatne mäng

Kahe rohelise taskuga Ameerika rulett (üks ja kaks nulli) peaks kuuluma igasse veebikasiinosse. Me kõik teame, et mängijaile tagastatavad summad on Ameerika ruleti puhul veidi väiksemad kui muudes versioonides, aga siiski meeldib just see ruletiversioon paljudele.

Net Entertainmenti Ameerika rulett on saanud uue viimistletud disaini (nagu Prantsuse ja Euroopa ruletil) ning selle väljapaistvateks omadusteks on esteetilisus ning intuitiivsed juhtelemendid. Pilkupüüdev teadetetahvel (billboard) kuvab kogu vajaliku teabe mängu eri faaside ajal. Kuvatakse ka eelmise 15 vooru tulemused, 4 kuuma ja 4 külma numbrit. Mängu suureks eeliseke on nõu andvad teated, mis kuvatakse siis, kui mängija viib kursori panusevõimaluste kohale. Seega on mängija pidevalt teadlik oma panustest, potentsiaalsetest võitudest ning samuti ka mängu ja laua piirangutest.

Kõik kasiinost tuttavad panused on saadaval. Lisaks peamistele lauapanustele on saadaval ka racetrack, mis võimaldab panuseid teha ka kõrvuti asuvatele taskutele ruletirattal. Edasijõudnud mängijad saavad ära kasutada paneeli, mis sisaldab mängustatistika ülevaadet graafilisel kujul, või salvestada panuse kombinatsioonid järgmiste voorude jaoks.

Ameerika ruleti üldine kujundus sobib hästi veebis mängimiseks, kuid selles on säilinud ka tõelise kasiino õhkkonna loovad elemendid. Mängu jooksul edastatavad häälteatised täiendavad seda õhkkonda.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun