Ameerika rulett

Ameerika rulett


Grisio VIP Clubi hinnang Net Entertainment
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3 (optimeeritud – 640 x 480 ja 1024 x 768)
Mängijatele tagastatava raha protsent 94,74%
Minimaalne panus 1 €
Maksimaalne panus 500 €
Mängu sihtrühm Uued ja edasijõudnud mängijad, kes armastavad Ameerika ruleti versiooni
Mängu funktsioonid Kuumad ja külmad numbrid, dünaamiline billboard, racetrack, mängustatistika, lemmikpanused, automaatne mäng

Kahe rohelise taskuga Ameerika rulett (üks ja kaks nulli) peaks kuuluma igasse veebikasiinosse. Me kõik teame, et mängijaile tagastatavad summad on Ameerika ruleti puhul veidi väiksemad kui muudes versioonides, aga siiski meeldib just see ruletiversioon paljudele.

Net Entertainmenti Ameerika rulett on saanud uue viimistletud disaini (nagu Prantsuse ja Euroopa ruletil) ning selle väljapaistvateks omadusteks on esteetilisus ning intuitiivsed juhtelemendid. Pilkupüüdev teadetetahvel (billboard) kuvab kogu vajaliku teabe mängu eri faaside ajal. Kuvatakse ka eelmise 15 vooru tulemused, 4 kuuma ja 4 külma numbrit. Mängu suureks eeliseke on nõu andvad teated, mis kuvatakse siis, kui mängija viib kursori panusevõimaluste kohale. Seega on mängija pidevalt teadlik oma panustest, potentsiaalsetest võitudest ning samuti ka mängu ja laua piirangutest.

Kõik kasiinost tuttavad panused on saadaval. Lisaks peamistele lauapanustele on saadaval ka racetrack, mis võimaldab panuseid teha ka kõrvuti asuvatele taskutele ruletirattal. Edasijõudnud mängijad saavad ära kasutada paneeli, mis sisaldab mängustatistika ülevaadet graafilisel kujul, või salvestada panuse kombinatsioonid järgmiste voorude jaoks.

Ameerika ruleti üldine kujundus sobib hästi veebis mängimiseks, kuid selles on säilinud ka tõelise kasiino õhkkonna loovad elemendid. Mängu jooksul edastatavad häälteatised täiendavad seda õhkkonda.

Mängige muid ruleti veebimänge tasuta
Euroopa rulett Roulette Net Entertainment Mängi
Premium Roulette Pro Roulette Playtech Mängi
Multi Wheel Roulette Roulette Microgaming Mängi
Prantsuse rulett Roulette Net Entertainment Mängi
Premium European Roulette Roulette Playtech Mängi
Ameerika rulett Roulette Net Entertainment Mängi
Rulett (professionaalne) Roulette Net Entertainment Mängi

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun