Meist – Grisio VIP Club

Meist – Grisio VIP Club

Grisio VIP Club on rahvusvaheline, mängijatest ja professionaalidest koosnev meeskond, kes tegutseb iGamingu ärivaldkonnas. Katsetame regulaarselt ruletti, blackjack’i, mänguautomaate ja teisi veebipõhiseid kasiinomänge. Üheskoos hindame erinevate Euroopa turul tegutsevate veebikasiinode pakkumisi.

Mängijad hindavad peamiselt mängude mitmekesisust, mängimismugavust, kasutajaliidest, kliendituge, mängu juhtelementide kasutamise lihtsust ja üldmuljet. Meie professionaalid aga kontrollivad turvalisust, brändi usaldusväärsust ja pakutavate teenuste taset. Seejärel tehakse teatavaks parimad ja autasustatakse neid kutsutud külaliste ees.

Portaali haldab ettevõte Grisio Ltd., mille registreeritud asukoht on Seišellidel. Meie kohta saate lisateavet veebisaidilt www.grisio.com. Meie toimetajate hulka kuuluvad Emilio Valiota, Jack „Gamblestar”, Stipe Brnas, Shala Zobi ja teised ajutised kaastöötajad. Kogu siin avaldatud sisu autoriõigus on kaitstud.

Proovige lemmikmänge tasuta
Expert Roulette Roulette IGT Mängi
Multi Wheel Roulette Roulette Microgaming Mängi
Prantsuse rulett Roulette Net Entertainment Mängi

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Veebisait on mõeldud ainult üle 21-aastastele isikutele.

Nõustun