Euroopa rulett

Euroopa rulett


Grisio VIP Clubi hinnang Net Entertainment
Mängu tüüp Kasiino lauamäng
Kuvasuhe 4:3
Mängijatele tagastatava raha protsent 97,3%
Minimaalne panus 1 €
Maksimaalne panus 500 €
Mängu sihtrühm Uued ja edasijõudnud mängijad
Mängu funktsioonid Eripanuste paneel, kuumad ja külmad numbrid, dünaamiline billboard, racetrack, mängustatistika, lemmikpanused, automaatne mäng

Esmapilgul on Net Entertainmenti Euroopa rulett väga hea mäng. Selle hõlpsalt kasutatavate juhtelementidega intuitiivne disain, häälteatised kogu mängu jooksul ning mäng ise on maailmaklassist.

Mängijad saavad žetoone asetada sama hõlpsalt, nagu nad istuksid tõelise ruletilaua taga kasiinos. Samuti saavad nad oma panuseid liigutada ja muuta. Kasulikud teated, mis kuvatakse panustest kursoriga üle liikudes, aitavad mängijal hõlpsamini otsuseid teha. Seega saab mängija interaktiivset teavet panuste, potentsiaalsete võitude ning samuti ka pakkumise või laua piirangute kohta. Paremas ülanurgas asuv mänguteabega paneel muutub dünaamiliselt vastavalt käimasolevale mängufaasile. Mängija saab vaadata võidunumbrite loendit ning ka eelmise 500 ruletiringi kuumi ja külmi numbreid. Kui teile meeldib teha panuseid ruletirattal kõrvuti asuvatele taskutele, saate panused teha siis, kui avate paneeli „racetrack”.

Mängustatistika paneeli idee on lihtne, kuid samas annab see mängule palju juurde. Ruletistatistika kuvatakse hea graafikaga ja mängija saab sel paneelil teha isegi täiendavaid panuseid.

Mäng sisaldab ka lemmikpanuseid. Pärast žetoonide asetamist lauale avab mängija menüü „Lemmikpanused” ja asetab need valitud nime alla. Oma lemmikpanuste kombinatsiooni saavad nad kasutada hiljem igal ajal ning jaotada žetoonid automaatselt kogu laual.

Mängige mängu Euroopa rulett kasiinos Betsafe päris raha eest.
Mängige ja võitke
Mängige muid ruleti veebimänge tasuta
Euroopa rulett Roulette Net Entertainment Mängi
Premium Roulette Pro Roulette Playtech Mängi
Multi Wheel Roulette Roulette Microgaming Mängi
Prantsuse rulett Roulette Net Entertainment Mängi
Premium European Roulette Roulette Playtech Mängi
Ameerika rulett Roulette Net Entertainment Mängi
Rulett (professionaalne) Roulette Net Entertainment Mängi

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun